Alege orasul:
Agentii Bucuresti
Agentia Sibiu
Agentia Ploiesti
Vezi locatiile ZebraPay
Pintilie Broker de Asigurare
021.9799   contact@pint.ro
Turturelelor Nr. 11A, Et. 3, modul 17-18 Bucuresti, Sector 3
Agentie
Adresa
Telefon
Program
Localizare
Obor
Sos.Pantelimon 3-15, bl. P2,parter,intrare stradala.De la Pantelimon cu Ferdinand, spre piata Obor la prima trecere de pietoni pe dreapta.
0754.720.000
obor@pint.ro
L-J: 09:00 - 19:30
V: 09:00 - 19:30
S: 09:00 - 15:00
D: inchis
Unirii
Bd. Unirii, nr. 21, bloc 12, mezanin. Spre Casa Poporului la 75 m pe dreapta, primul gang.
031.422.80.08
unirii@pint.ro
L-J: 09:00 - 18:00
V: 09:00 - 18.00
S: inchis
D: inchis
AFI Cotroceni
Afi Palace Cotroceni, standul din fata intrarii principale in Auchan.
0755.100.834
0758.770.770
cotroceni@pint.ro
L-J: 10:00 - 22:00
V: 10:00 - 23:00
S: 10:00 - 23:00
D: 10:00 - 22:00
Dristor
Aleea Florin Ciungan nr. 15, et.1. De la vechea locatie, 50 m spre piata Albina, pe partea dreapta.
0748.030.596
031.427.30.05
dristor@pint.ro
L-J: 09:00 - 19:00
V: 09:00 - 19:00
S: 09:00 - 13:00
D: inchis
Rahova
Cal. Rahovei 328, bl.57A, sc.A, intrarea stradala, intre Sebastian si Petre Ispirescu.
031.437.00.39
rahova@pint.ro
L-J: 08:30 - 20:00
V: 08:30 - 20:00
S: 10:00 - 15:00
D: inchis
Berceni
Carrefour Grand Arena, in fata casei 24. Vis-a-vis de magazinul Vodafone!
0746.081.082
berceni@pint.ro
L-J: 09:00 - 21:30
V: 09:00 - 21:30
S: 09:00 - 21:30
D: 09:00 - 21:30
Turda
Str. Turda nr.131, blocul cu salonul de coafura Champion din intersectia cu Mihalache! Suntem in incinta amanetului.
0733.329.480
0758.477.987
turda@pint.ro
L-J: 09:30 - 18:00
V: 09:30 - 18:00
S: 09:30 - 13:00
D: inchis
Ploiesti
Afi Mall Ploiesti, intrarea Dalia, vis-a-vis de Inmedio si Optiblu
0756.032.054
ploiesti@pint.ro
L-J: 10:00 - 22:00
V: 10:00 - 23:00
S: 10:00 - 23:00
D: 10:00 - 22:00
Grivita
Calea Grivitei, nr. 168, de la intersectia cu Basarab, al 2-lea bloc pe dreapta spre Grant, parter!
021.222.38.33
0733.754.530
grivita@pint.ro
L-J: 09:00 - 18:00
V: 09:00 - 18:00
S: inchis
D: inchis
Vitantis
Vitantis Shopping, centrul comercial de langa Autovit! Standul este pe linia caselor Carrefour.
0726.267.550
vitantis@pint.ro
L-J: 09:00 - 20:00
V: 09:00 - 20:00
S: 09:00 - 18:00
D: 09:00 - 18:00
Crangasi
Str. Ceahlaul nr.6, bl.26, sc.1, et.3.Blocul cu fostul CEC din intersectie Crangasi cu Ceahlau.Intrarea prin spate.
0752.002.028
crangasi@pint.ro
L-J: 09:00 - 18:30
V: 09:00 - 18:30
S: 09:00 - 12:30
D: Inchis
Sibiu
Bd. Mihai Viteazu, nr. 21, bloc P6, scara A, intrare stradala.
0722.42.43.61
sibiu@pint.ro
L-J: 09:30 - 18:00
V: 09:30 - 18:00
S: 10:00 - 13:00
D: inchis
Pintilie Broker de Asigurare SRL (PBA)
Sediul social: Bucureşti, Phoenicia Business Center, Str. Turturelelor Nr. 11A, etaj 3, modul 17-18, sector 3
Adresa de corespondenta: Bucureşti, Phoenicia Business Center, Str. Turturelelor Nr. 11A, etaj 3, modul 17-18, sector 3
Tel: 021.9799
E-mail : contact@pint.ro
E-mail solicitari si reclamatii: sesizari@pint.ro
Pintilie Broker de Asigurare    Pint.ro

Pintilie Broker de Asigurare este inregistrata ca operator de date cu caracter personal la ANSPDCP sub nr: 11495. Persoana utilizator al site-ului, furnizor al datelor personale se bucura de toate prevederile legii nr. 677/2001 cu privire la protectia si prelucrarea datelor cu caracter personal, asa cum este prevazut in Termenii si conditiile de utilizare ale site-ului. Incheierea de asigurari este un serviciu oferit de catre RCA Ieftin/Pintilie Broker de Asigurare, societate inregistrata si autorizata de “Autoritatea de Supraveghere Financiara” sub nr RBK-569, cu respectarea Termenilor si conditiilor de incheiere a asigurarilor.
Toate drepturile rezervate RCA Ieftin © 2006 – 2017

gandac