Alege orasul:
Agentii Bucuresti
Agentia Sibiu
Agentia Ploiesti
Vezi locatiile ZebraPay
Vezi locatiile PayPoint
Pintilie Broker de Asigurare SRL, str. Delea Veche nr 16-18, parter, ap. 2, sector 2, Bucuresti. Pentru a intra in contact cu noi scrie-ne la contact@pint.ro. Raspundem in 30 de minute de luni pana vineri pana la ora 18 si in maxim 2 ore in afara acestui interval.
Vezi sectiunea info pentru cele mai frecvente intrebari. Mai jos regasesti agentiile noastre. Ei nu pot oferi informatii telefonice legat de comenzile online.
Agentie
Adresa
Program
Telefon
Unirii
Bd. Unirii, nr. 21, bloc 12, mezanin. Spre Casa Poporului la 75 m pe dreapta, primul gang.
harta
L-J: 09:00 - 18:00
V: 09:00 - 18.00
S: inchis
D: inchis
031.422.80.08
unirii@pint.ro
Obor
Sos.Pantelimon 3-15, bl. P2,parter,intrare stradala.De la Pantelimon cu Ferdinand, spre piata Obor la prima trecere de pietoni pe dreapta.
harta
L-J: 09:00 - 19:30
V: 09:00 - 19:30
S: 09:00 - 15:00
D: inchis
0754.720.000
obor@pint.ro
AFI Cotroceni
Afi Palace Cotroceni, standul din fata intrarii principale in Auchan.
harta
L-J: 10:00 - 22:00
V: 10:00 - 23:00
S: 10:00 - 23:00
D: 10:00 - 22:00
0755.100.834
0758.770.770
cotroceni@pint.ro
Dristor
Aleea Florin Ciungan nr. 15, et.1. De la vechea locatie, 50 m spre piata Albina, pe partea dreapta.
harta
L-J: 09:00 - 19:00
V: 09:00 - 19:00
S: 09:00 - 13:00
D: inchis
0748.030.596
031.427.30.05
dristor@pint.ro
Rahova
Cal. Rahovei 328, bl.57A, sc.A, intrarea stradala, intre Sebastian si Petre Ispirescu.
harta
L-J: 08:30 - 20:00
V: 08:30 - 20:00
S: 10:00 - 15:00
D: inchis
031.437.00.39
rahova@pint.ro
Berceni
Carrefour Grand Arena, in fata casei 24. Vis-a-vis de magazinul Vodafone!
harta
L-J: 09:00 - 21:30
V: 09:00 - 21:30
S: 09:00 - 21:30
D: 09:00 - 21:30
0746.081.082
berceni@pint.ro
Turda
Str. Turda nr.131, blocul cu salonul de coafura Champion din intersectia cu Mihalache! Suntem in incinta amanetului.
harta
L-J: 09:30 - 18:00
V: 09:30 - 18:00
S: 09:30 - 13:00
D: inchis
0733.329.480
0758.477.987
turda@pint.ro
Ploiesti
Afi Mall Ploiesti, intrarea Dalia, vis-a-vis de Inmedio si Optiblu
harta
L-J: 10:00 - 22:00
V: 10:00 - 23:00
S: 10:00 - 23:00
D: 10:00 - 22:00
0756.032.054
ploiesti@pint.ro
Grivita
Calea Grivitei, nr. 168, de la intersectia cu Basarab, al 2-lea bloc pe dreapta spre Grant, parter!
harta
L-J: 09:00 - 18:00
V: 09:00 - 18:00
S: inchis
D: inchis
021.222.38.33
0733.754.530
grivita@pint.ro
Crangasi
Str. Ceahlaul nr.6, bl.26, sc.1, et.3.Blocul cu fostul CEC din intersectie Crangasi cu Ceahlau.Intrarea prin spate.
harta
L-J: 09:00 - 18:30
V: 09:00 - 17:00
S: 11:30 - 13:30
D: Inchis
0752.002.028
crangasi@pint.ro
Sibiu
Bd. Mihai Viteazu, nr. 21, bloc P6, scara A, intrare stradala.
harta
L-J: 09:30 - 18:00
V: 09:30 - 18:00
S: 10:00 - 13:00
D: inchis
0722.42.43.61
sibiu@pint.ro
Pintilie Broker de Asigurare SRL (PBA)
Sediul social: Bucuresti, sector 2, Delea Veche nr. 16-18, parter, apartament nr. 2
Adresa de corespondenta: Bucuresti, sector 2, Delea Veche nr. 16-18, parter, apartament nr. 2
Tel: 021.9799
E-mail : contact@pint.ro
E-mail solicitari si reclamatii: sesizari@pint.ro
Pintilie Broker de Asigurare    Pint.ro

Pintilie Broker de Asigurare este inregistrata ca operator de date cu caracter personal la ANSPDCP sub nr: 11495. Persoana utilizator al site-ului, furnizor al datelor personale se bucura de toate prevederile legii nr. 677/2001 cu privire la protectia si prelucrarea datelor cu caracter personal, asa cum este prevazut in Termenii si conditiile de utilizare ale site-ului. Incheierea de asigurari este un serviciu oferit de catre RCA Ieftin/Pintilie Broker de Asigurare, societate inregistrata si autorizata de “Autoritatea de Supraveghere Financiara” sub nr RBK-569, cu respectarea Termenilor si conditiilor de incheiere a asigurarilor.
Toate drepturile rezervate RCA Ieftin © 2006 – 2017

gandac